Dla mikro, MŚP, start – up

Firmy i spółki, które chcą być atrakcyjne dla inwestorów i spełniać regulacje ESG

Rekomendacje i opinie

Dr Lidia Grzegorczyk jest profesjonalistką na najwyższym poziomie. Jej wiedza, doświadczenie, umiejętność przekazywania wiedzy oraz sposobów korzystania z narzędzi komunikacji i sprzedaży nowych technologii jest fascynująca i niepowtarzalna. Z ogromną radością i przyjemnością współpracuję z Lidią i polecam jako ekspertkę w wielu dziedzinach biznesu. Z drugiej strony jej charakter i osobowość, ciągła chęć rozwoju i tworzenia nowych inicjatyw jest inspiracją dla wszystkich kobiet w biznesie. Jestem dumna i zaszczycona, że spotkałam Lidię na mojej prywatnej i biznesowej drodze.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska
Paulina Smaszcz-KurzajewskaTrener, konsultant biznesowy, mówca motywacyjny

Lidia has a very good approach on project management: methods, simplification, and clear explanations. She has also a very modern way to present, using new digital tools. She gathered already very good expertize in the field of energy efficiency.

Alexandre Farion
Alexandre Farion Commercial Director of the energy group in Poland, Member of the Board

It is my great honor to recommend Lidia Grzegorczyk for key roles in research, energy and innovation. She is extremely smart, broad minded and creative in finding solutions to difficult problems. As a long-time mentor to Lidia during the completion of her PhD and subsequent I’ve learned that Lidia is highly motivated, energetic and very collaborative in her approach. She’s very self-aware and understands where her strengths and weaknesses lie so that she can work within her team to pull together the right resources to address any challenge.

Dave Perry
Dave PerryCOO | MBA Professor | Startup Advisor

Rozwijając biznes, za bezcenne uznaje otaczanie się osobami będącymi najlepszymi fachowcami w swojej dziedzinie. Taką osobą jest Lidia Grzegorczyk w zakresie opracowywania strategii, analiz mikro i makro technologii w energetyce oraz przygotowywania ekspertyz rozwiązań. Zdecydowanie polecam współpracę z Lidią. Unikatowa wiedza, nieszablonowe podejście

Krzysztof Janik
Krzysztof JanikCEO Enterprise Startup

Współpracowałam z Lidią Grzegorczyk podczas realizacji nowatorskich działań na rzecz zarządzania energią. Za każdym razem Lidia prezentowała oddanie zadaniu, profesjonalizm,wytrwałość oraz otwarty umysł. Polecam współpracę z Lidią Grzegorczyk

dr inż. Anna Dyląg
dr inż. Anna DylągEkspert energetyki gminnej

I had a pleasure to consult Lidia Grzegorczyk regarding an energy platform that required external financing and she proved to be extremely resourceful, professional and motivated.

Maria Belka
Maria BelkaPrzedsiębiorca

Grzegorczyk Business Consulting to profesjonalizm i skuteczność.Miałam przyjemność współpracować z Panią Lidią, przy projektach energetyki lokalnej. Jej międzynarodowe doświadczenie wpływa na najwyższą jakość oferowanych usług.

Łucja Paulińska
Łucja Paulińskaprawnik energetyczny, Energy Matters Consulting

Pani Lidia jako ekspert związany z obszarem energetyki, wykonała ekspertyzy solidnie i w ustalonym terminie. Do ich przygotowania wykorzystała swoją szeroką wiedzę, a dzięki indywidualnym podejściu i zaangażowaniu wykazała się szerokim zrozumieniem potrzeb firmy.  Z całym przekonaniem polecam Panią Lidię jako profesjonalnego partnera w zakresie wykonywania ekspertyz w projektach energetycznych.

Radosław Rogalka
Radosław Rogalka Prezes Zarządu Solar Networks